Перспективи Telegram

За останні півтора року так багато шуму було навколо блокченй-платформи TON, що Телеграм перестав бути "просто месенджером".
Давайте пройдемося по плюсам, фішкам Telegram без врахувань блокченйу?:


1. Зручність Телеграму
Тєлегу, так інколи називають меседжер у народі, справді круто використовувати. Важливі, дрібні, неочевидні фішки: можливість створювати канали для своїх потреб, слухати музику, записувати необмежену кількість голосових повідомлень і ще багато різних дрібничок котрі люблять користувачі телеграму.
2. Захищеність Telegram 
Звісно, службам безпеки різних країн непотрібні переписки більшості із нас. Але навіть підозра можливості втручання в особисте життя  людям дуже неприємна!
Дуров довів безпеку переписки тектовими повідомленнями (в секретних чатах) при проведенні хакерських конкурсів і подальшому виправленні знайдених дир в коді.
3.Відсутність реклами і служба Антискам у Telegramі
Реклами у меседжері не було і не буде. Будь-яку розсилку від незнайомих людей можно відмітити як спам або взагалі заборонити постороннім чи незнайомим людям писати вам.
4. Персоналізація Telegramy
Все налаштовується під себе, будь-які теми, звуки, фони, повідомлення, навіть піктограма додатку. Шикарно, правда ж? Особливо дял любителів потестити і поюзати. Одна проблема - всього 5 закріплених чатів.
Якими були перспективи розвитку телеграму без блокчейну? Саме, такими: блокчейна немає ще, а аудиторія збільшуєтсья за рахунок вищенаведених переваг.