MoneyGram використовує технологію грошових переказів, засновану на Visa, а не на Ripple

ripple and moneygramГігант грошових переказів MoneyGram анонсував новий сервіс, що дозволяє відправляти гроші в режимі реального часу, але рішення його блокчейн-партнера Ripple не залучені.

MoneyGram недавно анонсувала FastSend - нову послугу, яка дозволяє своїм клієнтам відправляти гроші в режимі реального часу на номер телефону через спеціальний веб-сайт або мобільний додаток. Проте, останній продукт MoneyGram на диво не використовує технологію Ripple.

Каміла Чітіл, головний операційний директор MoneyGram, пояснила, що FastSend використовує Visa Direct для переказу коштів на банківські рахунки шляхом депозиту за допомогою дебетової картки.

Хоча технологія DLT не залучена, даний  веб-сайт і додаток використовують хмарні мікросервіси з відкритим вихідним кодом. Чітіл також зазначила, що, хоча Ripple не бере участі в цьому сервісі, фірма широко використовує блокчейн в інших областях:

«Сьогодні MoneyGram використовує продукт Ripple On Demand Liquidity, який дозволяє MoneyGram торгувати валютою на корпоративному рівні з використанням XRP. Це внутрішня казначейська функція, яка не призначена для споживачів. Технологія допомагає вирішити найдорожчий і трудомісткий аспект поточного процесу шляхом скорочення кількості грошей, яке компанія повинна розміщувати по всьому світу, що в кінцевому підсумку призведе до скорочення потреб в оборотному капіталі».

Крім того, Чітіл сказала, що MoneyGram також розглядає інші випадки використання, «де блокчейн може допомогти вирішити конфіденційність даних і нормативні зобов'язання за допомогою технології розподіленого реєстру». В цілому вона високо оцінила DLT і криптовалюти, зазначивши, що фірма вважає блокчейн майбутнім глобальних транскордонних платежів і грошових переказів.

Чітіл також високо оцінила ринок криптовалют за постійну активність - на відміну від традиційних ринків - і здатність криптовалюти скоротити терміни переказу валюти. Нарешті, вона сказала, що MoneyGram розглядає кілька варіантів використання, щоб максимально використовувати інструменти Ripple.