В Україні почала працювати платіжна система Facebook Pay

Facebook Pay В УкраїніПлатіжний сервіс Facebook Pay став доступний користувачам з України. Цей універсальний гаманець для сервісів компанії Facebook дозволяє українським користувачам робити пожертвування і купувати віртуальну валюту соцмережі.

Редактору видання вдалося прив'язати до сервісу банківську карту Mastercard і перерахувати гроші на збір пожертвувань через Facebook. Платіж пройшов в доларах за курсом банку. Сервіс також підтримує платіжні системи Visa і PayPal.

Поки сервіс доступний тільки в десктопній версії. Зараз через Facebook Pay можна зробити пожертвування через вбудований механізм збору грошей на Facebook, а також купити віртуальну валюту Facebook Stars, за допомогою якої можна буде підтримати блогерів.

Facebook Pay – єдина система онлайн-платежів для Facebook, Instagram, Messenger і WhatsApp, запущена в листопаді 2019 року. Вона дозволяє проводити платежі всередині сервісів компанії, приєднавши банківську карту платіжних систем. Зокрема, купувати товари усередині Instagram і проводити грошові перекази всередині Messenger і WhatsApp.

Які саме опції платежів і коли стануть доступні українським користувачам Instagram, Messenger і WhatsApp, поки невідомо.

Facebook Pay ніяким чином не співвідноситься з криптовалютою. Його коректніше порівнювати з платіжними сервісами на зразок PayPal або з китайським WeChat. Сервіс в першу чергу націлений на конкуренцію з цими сервісами.

Facebook Pay – це інструмент для якихось дріб'язкових швидких платежів. З огляду на історію з витоками даних, незрозумілою етичною політикою і випадки відвертого цензурування контенту, навряд чи користувачі Facebook вирішать використовувати Facebook Pay для перекладу істотних грошових сум