У Twitter розкрили нові деталі злому

twitter hackedХакери, що атакували Twitter отримали доступ до внутрішніх інструментів соцмережі за допомогою фішингу, спрямованого на мобільні телефони співробітників. Про це повідомляється в блозі компанії.

Атака торкнулася невелике число працівників. Використовуючи їх дані, зловмисникам вдалося проникнути у внутрішню систему компанії та отримати додаткову інформацію.

З її допомогою хакери націлилися на інших співробітників, що володіють доступом до інструментів підтримки акаунтів. Це дозволило зловмисникам отримати прямий доступ до ряду облікових записів.

Хакери атакували 130 акаунтів, але відправляти повідомлення змогли тільки з 45. У 36 облікових записів скомпрометовані особисті повідомлення, а з 7 акаунтів вивантажена вся інформація.

У компанії відзначили, що інструменти доступу до облікових записів користувачів необхідні для контролю за дотриманням правил платформи. Цим доступом володіє обмежене коло співробітників.

У Twitter підкреслили, що компанія постійно стежить за обґрунтованістю використання даних інструментів. Керівництво соцмережі пообіцяло посилити цей контроль з метою запобігання подібних атак в майбутньому.

Нагадаємо, 15 липня хакери зламали ряд Twitter-акаунтів і розмістили в них повідомлення про фейкову роздачу біткоїнів.