Binance надала понад 20 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту лікарням в Україні

binance covid 19Binance Charity Foundation — некомерційна організація, метою якої є досягнення сталого розвитку в усьому світі за допомогою використання можливостей технології блокчейн.

22 липня Binance Charity Foundation, благодійний фонд криптовалютної біржі Binance, передав українським медикам, які знаходяться на "передовій" по боротьбі з коронавірусною інфекцією, засоби індивідуального захисту. Допомогу від фонду Binance отримали чотири українські лікарні: "Київська міська лікарня №4", "Київська міська лікарня №5", "Білоцерківська міська лікарня №2", "Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України".

Всього благодійною організацією Binance Charity Foundation були придбані понад 10 тис. захисних комбінезонів, 6 тис. медичних масок і 6 тис. медичних респіраторів. Благодійна акція була проведена за підтримки "Rotary Kyiv International".

"Благодійна діяльність Binance спрямована на підвищення прозорості процесу благодійних пожертвувань і підтримку нужденних спільнот за допомогою криптовалюти і технології блокчейн. Бувши провідною благодійною блокчейн-платформою, пріоритетним завданням для нас є об'єднання блокчейн-спільноти в боротьбі з цією глобальною кризою",— сказав генеральний директор Binance Чангпенг Чжао (CZ).

"В рамках проєкту під назвою «Крипто проти COVID» Binance Charity стала платформою для збору коштів в криптовалюті, які витрачаються на покупку предметів медичного призначення для країн, що найбільш постраждали від вірусу.

Після трьох місяців з моменту запуску ініціативи допомога надана у 24 країнах світу, а в медичні установи в усьому світі передано понад 1,5 млн. одиниць засобів індивідуального захисту. Від імені Binance ми висловлюємо величезну подяку всім медичним працівникам за їх працю в боротьбі з вірусом", — зазначила глава Binance Charity Хелен Хай.

Завдяки допомозі Binance Charity, понад 4000 осіб медичного персоналу отримали якісні засоби індивідуального захисту. Сьогодні в Україні підтверджено понад 54 тис. випадків захворюваності коронавірусною інфекцією, понад 10 тис. українців сьогодні проходять стаціонарне лікування в лікарнях. Всього у світі підтверджено понад 13 млн. випадків захворювань, найбільша кількість хворих спостерігається в США, Бразилії та Індії.

"Ми хотіли б подякувати Binance за підтримку медичного персоналу в Україні. Це дійсно відчутна допомога системі охорони здоров'я, а також величезний внесок в боротьбу з епідемією в Україні. Наша спільна ініціатива — реальний спосіб підтримати справжніх героїв нашого часу — медичних працівників", — повідомила голова громадської організації Rotary Kyiv International Оксана Тюпа.