Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум про співпрацю з Currency.com

співпраця з Currency.com

Вчора, 15 грудня, Міністерство цифрової трансформації України у своєму акаунті у Twitter повідомили про підписання меморандуму про співпрацю з білоруською компанією Currency.com.

Ця компанія є першою в СНД регульованою біржею криптовалют і токенізованих активів. 

Міністерство повідомляє, що разом з цією компанією вони будуть працювати над розробкою законопроєктів, використовуючи білоруський досвід створення з нуля законів для регулювання галузі IT.

Як відомо, Білорусь стала першою країною, яка повністю легалізувала криптовалютну діяльність. Це було узаконено декретом "Про розвиток цифрової економіки". Компанії можуть отримати ліцензію в Національному банку Республіки Білорусь, після чого здійснювати діяльність на території держави.

Діяльність криптовалютних бірж на території республіки ведеться відповідно до Правил здійснення діяльності оператора криптоплатформи, які випустив Наглядова рада ПВТ. Для проведення операція з цифровими валютами компаніям необхідно стати резидентами Парку високих технологій.

Експерти обговорюють можливість створення в Україні моделі, наближеної до Білоруського парку високих технологій, що є спеціальною податково-правовою екосистемою, створеною з метою формування сприятливих умов для розробки програмного забезпечення, інформаційно-комунікаційних технологій, що сприяють підвищенню конкурентоспроможності національної економіки.