Блокчейн-платформа Steemit мігрує в екосистему TRON

steemit na tronДецентралізована соціальна мережа Steemit та її додатки найближчим часом будуть перенесені на блокчейн TRON. Міграція відбудеться в рамках стратегічного партнерства між Steemit Inc. і Tron Foundation.

У блозі Tron Foundation йдеться, що робота над міграцією соціальної мережі, її продуктів і сервісів починається негайно.

Уже зараз відомо, що наявний токен Steem буде перенесений на блокчейн Tron, а для користувачів TRX буде проведено еірдроп нових токенів.

Також в Tron Foundation заявляють, що компанія не інвестувала в Steemit, а рішення відмовитися від власного блокчейна розробники Steemit прийняли добровільно. Також планується запуск спільного акселератора, спрямованого на розвиток платформи Steemit.

«Сторони прийшли до обопільної згоди щодо майбутнього Steemit. Це більше, ніж просто гроші. Steemit потрібна інфраструктура та підтримка спільноти масштабованої мережі, надати яку може тільки TRON», - заявили в Steem.

Steemit була заснована у 2016 році Недом Скоттом і Деном Ларімер, який в даний час обіймає посаду технічного директора в Block.one, компанії, що стоїть за розробкою мережі EOS.

Зараз платформа Steemit налічує мільйон користувачів, в той час як в блокчейні TRON їх число перевищує 20 млн.