Глава Ripple вважає, що IPO - результат еволюції для Ripple

ripple xrp ipoГлава Ripple вважає, що IPO - результат еволюції для Ripple

Виконавчий директор Ripple Labs Бред Гарлінгхаус вважає, що кріптовалютні фірми й блокчейн-організації скоро вийдуть на відкриті ринки.

В ході Всесвітнього економічного форуму в Давосі CEO Ripple Бред Гарлінгхаус назвав проведення первинного розміщення акцій (IPO) «природною еволюцією» компанії.

Він заявив, що в найближчі 12 місяців «ви побачите первинні публічні розміщення акцій в крипто/блокчейн секторі»: "Ми не збираємося бути першими й ми не збираємося бути останніми, але я очікую, що ми будемо лідерами... цієї природної еволюції".

Іншими словами, Гарлінгхаус вважає, що для його компанії результат «природної еволюції» - це випуск акцій на державних біржах.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, в кінці минулого року після раунду фінансування Серії «С» компанія була оцінена в 10 мільярдів доларів. Це робить Ripple дорожчою компанією, ніж, наприклад, WeWork.

Деякі впевнені, що проведення IPO могло б істотно вплинути на ціну монети XRP.

«Якщо члени спільноти XRP розуміють, що це означає, вони повинні зараз стрибати від радості. IPO означає, що інституційні інвестори вкладають гроші в Ripple і роблять ставку на цінність Ripple як компанії. А який найцінніший актив у Ripple? Так, це буде величезна вигода для XRP», - написав один з користувачів Twitter.

Це була не єдина гучна заява, зроблена Гарлінгхаусом на цьому заході.

Глава Ripple зазначив, що він «дотримується оптимістичної точки зору щодо BTC як засобу заощадження, але не як платіжного інструменту». Він пояснив свою позицію в жартівливій формі, посилаючись на довгий період підтвердження транзакцій BTC:

Ви не захочете використовувати BTC в Starbucks, тому що на той час, коли ви отримаєте свою каву, вона буде холодною.