Waves об'єднає блокчейн-розробників в асоціацію зі штаб-квартирою в Німеччині

waves платформаБлокчейн-платформа Waves заснувала структуру Waves Association, яка об'єднає всі ключові проекти екосистеми та буде визначати подальші пріоритети їх розвитку.

За словами засновника Waves Олександра Іванова, діяльність Waves Association спрямована на прискорене впровадження парадигми Web 3.0 по всьому світу. Для цього структура має намір стимулювати дослідження в даній області, в тому числі виділяти гранти для розвитку технологічного стека Waves.

«Завдяки Асоціації вже в найближчому майбутньому ми зможемо значно збільшити кількість розробників і користувачів, а також плануємо залучити криптоентузіастів, що розвивають інші блокчейн-технології та рішення», - підкреслив Олександр Іванов.

Асоціація буде співпрацювати з університетами, дослідницькими центрами, бізнесом і державною владою по всьому світу. Надалі в адміністрування планується впроваджувати принципи управління децентралізованою автономної організації для подання та розгляду ініціатив, прийняття рішень, стимулювання спільноти та інших процедур.

Штаб-квартира асоціації розташувалася в німецькому Франкфурті-на-Майні. До нової організації вже увійшли представники Португалії, Німеччини, Іспанії, Швейцарії, Нідерландів та Росії.

«Я приєднався до Waves Association, думаю, що мій досвід буде корисний при прийнятті рішень про майбутній розвиток платформи, - розповідає професор розробки ПО для розподілених і мобільних систем університету Ліннеус Марк Йенсен. - Нас з Waves багато що пов'язує, я інвестував у Waves Platform в перший же день ICO, і продовжую підтримувати всі проекти екосистеми».

Waves Association створена як некомерційна благодійна організація, яка діє відповідно до податкового кодекса Німеччини. Об'єднання буде сфокусовано на суспільно-корисних цілях, таких як розвиток науки, проведення досліджень в області інформаційних технологій, створення сучасного ПО, а також проведенням освітніх програм з метою професійної перепідготовки.

Консультантом з питань організації та створення статуту Асоціації виступила одна з провідних міжнародних юридичних фірм WINHELLER у сфері блокчейн і некомерційного оподаткування.