Tether випускає забезпечений золотом Tether Gold

Tether Gold (XAUT) - цифровий актив, з доступом до фізичного золотаКомпанія Tether, яка є емітентом найпопулярнішого у світі стейблкоїна USDT, випускає Tether Gold - цифровий актив, що забезпечує доступ до фізичного золота. Компанія планує виходити на ринок традиційних активів.

Токен XAUT буде являти собою одну тройську унцію фізичного золота конкретного золотого злитка стандарту London Good Delivery. Представники компанії стверджують, що цей токен - єдина забезпечена золотом криптовалюта, яка гарантує пряме володіння фізичним золотом. Всі маркери XAUT будуть знаходитися у швейцарському сховищі, що пропонує кращі інструменти й заходи безпеки та захисту.

Більш того, компанія заявила, що це єдиний продукт, який пропонує нульові комісії за зберігання. При цьому при покупці й обміні токенів комісії стягуватися будуть.

Монета Tether Gold буде доступна як у вигляді токена ERC-20 в блокчейні Ethereum, так і у вигляді токена TRC20 в блокчейні TRON. Користувачі зможуть перевести недавно випущену криптвалюту на будь-яку адресу мережі зі своїх гаманців Tether.
Забезпечена золотом криптовалюта буде випущена компанією TG Commodities Limited, що базується у Великобританії, яка займається оптовою торгівлею металами і металевими рудами.

За словами одного з керівників Tether Паоло Ардоіно, токен XAUT з'являється на ринку як відповідь на зростаючий попит на цифровий доступ до фізичного золота. Він назвав цей запуск «своєчасною інновацією в крипто екосистемі»: "Tether Gold забезпечує сукупні переваги як фізичних, так і цифрових активів, усуваючи недоліки зберігання золота більш традиційними способами, пов'язані з високими витратами на зберігання та обмеженим доступом".

На сайті Tether Gold відзначається, що власники XAUT зможуть отримати замість своїх токенів фізичне золото після завершення процесу верифікації, запропонованого TG Commodities Limited.

Варто зазначити, що цей продукт навряд чи зацікавить середньостатистичного інвестора. Мінімальний обсяг покупки становить 50 XAUT, що еквівалентно приблизно 75000$. Скоро торги XAUT почнуться на Bitfinex.