Майнерам Bitcoin Cash запропонували відраховувати 12,5% нагороди на розвиток криптовалюти

Bitcoin Cash буде відраховувати 12,5% нагородиCEO найбільшого майнінг-пула в системі Bitcoin Cash BTC.TOP Цзян Чжуер виступив з пропозицією перераховувати 12,5% від нагород за видобуток блоків на розвиток криптовалюти.

Відповідальним за збір і розподіл коштів стане зареєстрований в Гонконзі фонд. Згідно з підрахунками, щодня в нього буде перераховуватися близько 112,5 BCH і протягом шести місяців сума досягне приблизно 20 588 BCH (понад $ 7 млн за поточним курсом).

Пропозицію вже підтримали інші великі майнінг-пули Bitcoin Cash, в тому числі Antpool, BTC.com, ViaBTC і Bitcoin.com. На їх частку разом з BTC.TOP припадає більше третини обчислювальних потужностей криптовалюти.

Цзян Чжуер повідомив, що попри суперечки й відсутність підтримки з боку деяких учасників спільноти, майнери не відмовлятимуться від свого плану. Очікується, що нове правило може бути встановлено разом з черговим оновленням протоколу Bitcoin Cash в травні.

«Щоб забезпечити участь всіх потужностей майнерів SHA-256, ми не будемо включати в основну ланцюг блоки, які не будуть дотримуватися цього правила. Так ми зможемо уникнути трагедії загальних ресурсів», - заявив Чжуер.

Популярний Twitter-коментатор Whale Panda вже назвав таке рішення «централізованим тоталітарним режимом з загрозою атаки 51%».

До речі, в травні 2019 BTC.com і BTC.top здійснили «атаку 51%» для скасування транзакції іншого майнера, який спробував отримати доступ до засобів, які йому не належали.