Ripple скоротила продажу токена XRP на 80%

Ripple скоротила продаж XRPУ новому звіті каліфорнійський фінтех-стартап Ripple повідомив про різке зниження продажів токена XRP.

З другого кварталу 2019 року Ripple дотримується більш консервативного підходу при визначенні обсягу продажів XRP. Згідно зі звітом, в останньому кварталі минулого року продажі XRP склали $13,08 млн у порівнянні з $66,24 млн за попередній період. Таким чином, зниження склало близько 80%.

Ripple заявляє, що в третьому кварталі пригальмувала так звані «програмовані продажі», а в четвертому продавала монети виключно «стратегічним партнерам і через позабіржові майданчики».

Також компанія повідомила, що протягом IV кварталу отримала в сховище 3 млрд XRP:

«Примітно, що в грудні Ripple повернула назад в сховище цілий мільярд токенів, вперше в історії. В цілому протягом кварталу було повернуто 2,7 млрд XRP».

Крім іншого, американська компанія похвалилася зростанням популярності рішення On-Demand Liquidity (ODL), яким лише в листопаді скористалося «понад двох десятків компаній». Серед них: MoneyGram, goLance, Viamericas, FlashFX і Interbank Peru.

«У 2019 вартість транзакцій через ODL в доларовому вираженні збільшилася більш ніж в 100 разів. Найбільше зростання - на 650% - спостерігався в III-IV кварталах. Кількість ODL-транзакцій також зросла на 390% за цей період, що свідчить про високий клієнтський попит на цифрові активи для здійснення транскордонних платежів».