Віталік Бутерін натякнув на можливість злиття Ethereum Classic і Ethereum 2.0

ethereum classic об'єднається з ethereum
Інтеграцію блокчейна Ethereum Classic в екосистему Ethereum 2.0 можна технічно реалізувати як окремий шард. Про це заявив співзасновник Ethereum Віталік Бутерін.

«Можна використовувати той же процес злиття для імпорту стану ETC, який планується використовувати для ETH. Код середовища виконання ETC встановить обмінний курс щодо ETH в Beacon Chain на підставі курсу в момент злиття або з якої-небудь іншої попередньо встановленою формулою», - написав він в треді на Reddit.

Крім того, такий шард дозволить копіювати механізми функціонування різних блокчейнів, а також реалізовувати різні набори правил для створення середовищ виконання, які відповідають потребам користувачів.

Як вважає Бутерін, після переходу Ethereum на алгоритм Proof-of-Stake поява ще однієї ETH-ланцюга поряд з ETC може виявитися надмірним, і тому він не виключає, що власники ETC можуть захотіти такого злиття, оскільки в разі реалізації такого сценарію вони отримають на свої гаманці пропорційну кількість монет ETH.

Втім Бутерін підкреслив, що питання про готовність спільноти до подібних інновацій залишається відкритим.

У квітні 2019 року розробник ETCDEV Дональд Макінтайр заявив, що взаємна інтеграція Ethereum Classic з Ethereum дозволить створити по-справжньому безпечний і ефективний блокчейн.