Розробники EOS випустили стабільне оновлення мережі eosio 2.0

eos 2.0
Компанія Block.One, що стоїть за розробкою блокчейна EOS, представила програмне забезпечення EOS.io 2.0, яке допоможе блокчейну стати швидше, легше у використанні і підвищить рівень безпеки.

Офіційне повідомлення в блозі про нове програмне забезпечення пояснює, що воно має в собі спеціалізований механізм WebAssembly (WASM), на якому працюють інтелектуальні контракти EOS. WASM - це формат інструкцій, призначений для розгортання в Інтернеті й на серверах.

Очікується, що ця зміна поліпшить продуктивність виконання смарт-контрактів, враховуючи, що воно приблизно в 16 разів швидше, ніж програмний механізм, використаний в попередній версії.

У цьому оновленні також представлена підтримка WebAuthn - стандарту веб-аутентифікації, заснований на криптовалюті з відкритим ключем. Завдяки додаванню підтримки WebAuthn для EOSIO, тепер розробники можуть почати тестування підписування транзакцій в своїх додатках EOSIO за допомогою WebAuthn.

Block.One також стверджує, що значно поліпшив мережевий код блокчейна, додавши в нього підтримку багатопоточності - здатності центрального процесора обробляти кілька потоків одночасно.

Підтримка багатопоточності повинна підвищити продуктивність при поширенні блоків, обробці транзакцій, пакуванню та розпакуванню блоків і транзакцій, а також інших процесах, оскільки тепер всі вони обробляються окремим потоком.

Крім того, оновлення випущено разом з виділеної інтегрованим середовищем розробки (IDE), яка повинна імовірно прискорити завантаження розробників.

Це друге нещодавнє оголошення від Block.One, яке може зробити істотний вплив на екосистему EOS. В кінці грудня, Block.One також запропонувала великі зміни в системі розподілу ресурсів мережі, яке вимагало б від користувачів орендувати мережеві ресурси, а не купувати їх.