MoneyGram отримав у другому кварталі $15 млн від Ripple

MoneyGram xrpСервіс грошових переказів MoneyGram отримав від фінтех-стартапу Ripple $15,1 млн в XRP, випливає зі звіту компанії за другий квартал.

З поправкою на взаємні транзакції розмір отриманих стимулів від стратегічного партнера оцінений в $6,3 млн.

У першому кварталі обсяг подібних платежів склав $16,6 млн. Раніше в компанії заявили, що отримані токени відразу ж реалізуються на ринку в міру їх надходження.

Фінансисти MoneyGram віднесли отримані виплати в якості «зборів на ринковий розвиток», що не відносяться безпосередньо до доходів від основної діяльності.

Сервіс отримує стимули в XRP на основі обсягу угод, які проходять через платформу On-Demand Liquidity (ODL) для транскордонних платежів. В кінці минулого року MoneyGram повідомила про початок активного використання ODL на базі токена XRP від Ripple.

Нагадаємо, угода на $50 млн між Ripple і MoneyGram була закрита в кінці минулого року. За її підсумками каліфорнійський стартап володіє 9.95% часткою в сервісі грошових переказів.

У червні фінтех-стартап приєднався до недавно створеної Open Payments Coalition, яка запускає глобальну систему платежів PayID на основі простих і зрозумілих ідентифікаторів.