Точка зору: повноцінний запуск Ethereum 2.0 відбудеться у 2022 році

Ethereum 2.0Творець гаманця MyEtherWallet Косала Хемачандра вважає, що повномасштабну версію другої версії протоколу Ethereum варто чекати не раніше 2022 року. Він упевнений в запуску першої фази проєкту до кінця цього року.

«Мій прогноз — цілковита реальність ETH 2.0 настане тільки через пару років», — поділився Хемачандра своїми очікуваннями в інтерв'ю Cointelegraph.

Спочатку старт ETH 2.0 планувався на 3 січня. Потім розробники перенесли дату на другий квартал — провідний розробник Джастін Дрейк запропонував запустити нульову фазу 30 липня, в п'яту річницю створення мережі. Тепер подія, як очікується, відбудеться 4 листопада. Це станеться в разі відсутності збоїв після трьох місяців випробувань фінального тестнета, старт якого намічений на 4 серпня.

«У ці дні всі сфокусовані на першій фазі. Я переконаний, що це трапиться в цьому році. Залишається лише фінальний тестнет. Спільнота вже може його тестувати на помилки », — зазначив творець MEW.

На думку Хемачандри, обережний підхід до запуску ETH 2.0 був виправданий. Він вважає, що цей процес вимагає часу, «коли мова йде про кошти користувачів і незмінному блокчейні».

«Ми це вже бачили на минулих ітераціях Ethereum. ETH 2.0 знову доведеться перевернути уявлення про технології блокчейн. Буде створена безпечна і стійка система, здатна конкурувати з централізованими рішеннями масштабування », — додав Хемачандра.

Нагадаємо, співзасновник Ethereum Віталік Бутерін закликав прискорити підготовку клієнтів ETH 2.0 до першої фази, щоб протестувати їх працездатність на практиці.