У блокчейн ICON інтегровані оракули Band protocol

icon band cryptoПівденнокорейський проєкт ICON оголосив про успішне впровадження кроссчейнової мережі оракулів Band Protocol. У розробників з'явиться повний доступ до різних даних і потокам котирувань, які використовуються в децентралізованих додатках і DeFi-екосистемах.

На платформі ICON представлені рішення для урядових установ, банків, телекомунікаційних компаній і постачальників медичних послуг. Технологічний підрозділ ICONLOOP залучено в проєкт зі створення DLT-посвідчень особи.

Співпраця з Band Protocol служить ще одним підтвердженням зростальних амбіцій компанії щодо ринків децентралізованих фінансів і додатків. На початку року мережа ICON також інтегрувала оракули Chainlink.

«Стратегічне партнерство забезпечить підвищену безпеку і масштабованість всіх децентралізованих додатків. Oracle Band Protocol зміцнить чинну мережу і дозволить розширити її до нових реальних юзкейсів», – заявив засновник ICON Network Мін Кім.

Band Protocol виступає конкурентом Chainlink в сегменті оракулів, які агрегують і з'єднують реальні дані та API в смартконтракти. Компанію підтримують Sequoia Capital і Binance. Партнерами виступають Waves, децентралізовані додатки Frontier, BetProtocol і кроссчейновий протокол взаємодії Gravity Hub.