Влада Кореї затвердила податок на доходи від біткоїн-операцій у 20%

корея криптовалюти
Міністерство економіки та фінансів Південної Кореї остаточно погодило план щодо справляння 20% податку з доходів від операцій з криптовалютою. Зміни з'явилися в оновленому податковому кодексі.

З метою оподаткування криптовалюти були включені в категорію «інших доходів».

Оподаткуванню піддадуться резиденти, доходи яких за підсумками року перевищать 2,5 млн корейських вон ($2088). Податкові зобов'язання виникнуть з сум, що перевищують цю величину. З урахуванням місцевого податку у 2%, підсумкова ставка складе 22%. Резиденти інших країн від податку будуть звільнені.

Запропоновані зміни, які наберуть чинності з жовтня 2021 року зажадають схвалення парламенту. Обговорення податкового кодексу стартує до 3 вересня.

Інформація від Міністерства економіки та фінансів підтверджує чутки, що з'явилися тижнем раніше, про те, що податкова ставка на приріст капіталу для біткоїн-трейдерів може скласти 20%. Запропоновані зміни в чинне законодавство трактують криптоактиви як товар, а не валюту.

Згідно з даними Комісії з фінансових послуг Південної Кореї, середньодобовий обсяг торгів криптовалюти в країні становить 1,33 трлн вон ($1,1 млрд). З січня по травень 2020 року цю величина досягла 7,6 трлн вон ($6,33 млрд).