Samsung додав підтримку Stellar в Blockchain Keystore

Samsung додав підтримку Stellar в Blockchain KeystoreStellar став п'ятою криптовалютною мережею, підтримуваною гаманцем Samsung. Він також дозволяє працювати з активами Tron, Ethereum, Klaytn і Bitcoin. Завдяки останньому розширенню власники деяких моделей смартфонів Samsung Galaxy (Galaxy S20, Flip і Fold, Galaxy Note 10 і Galaxy S10) зможуть зберігати в них приватні ключі від своїх адрес в блокчейні Stellar. Крім того, розробники зможуть додати свої додатки на вітрину Samsung.

«Ми створили захищений процесор, призначений для ваших паролів, PIN-кодів і приватних ключів в блокчейні, — пояснює Samsung. — Разом з платформою Knox безпека проникає в кожен елемент вашого смартфона, від апаратного до програмного забезпечення. Таким чином приватна інформація залишається приватною».

Розробники мережі Stellar тепер можуть створювати додатки й сервіси для смартфонів Galaxy. Stellar Foundation заявив, що принаймні чотири компанії з екосистеми Stellar зобов'язалися створювати додатки для Keystore: DTSOQ, SatoshiPay, Litemind і Nodle.

«Інтеграція Stellar в Samsung Blockchain Keystore — важливий крок для нашої мережі», — заявила генеральна директорка Stellar Development Foundation Денелл Діксон. «Samsung пропонує користувачам зручне рішення для управління ключами, яке сприяє ширшому впровадженню блокчейна».

Тим часом легендарний інвестор Пітер Брандт припустив, що криптовалюта XLM від Stellar може чекати на ралі. Він вказує на те, що ціна монети вийшла з глобального спадного каналу, що бере початок з 2018 року. При цьому відпрацьовується розворотна фігура «Перевернуті голова і плечі».