SEC задумались про цифровий долар!

На нещодавній комісії комісар з питань оборони SEC Хестер Періс AKA CryptoMom відкрив інформацію про перспективу цифрового долара, а також про закінчення терміну, що відбудеться у червні.


Цифровий долар та інші стабільні монети
У інтервю 28 квітня на конференції з криптофінансів у Сент-Моріці комісар Хестер Періс, не менш відомий як CryptoMom, звернувся що все  більш помітно зростає можливість створення потенційного цифрового долара.

"Це природний прогрес, коли вони будуть думати" ей, чи повинні ми оцифровувати свою валюту, і якщо це так, це буде добре чи погано для нашої здатності відігравати нашу роль як центрального банку ", - сказав Періс. "Я не думаю, що це означає, що інші типи цифрових валют, які розроблені приватно, зникнуть".

Однак існують проблеми довіри та конфіденційності з цифровими валютами центрального банку:
"Вам потрібно подумати над питаннями конфіденційності, якщо ви створюєте якусь цифрову валюту. Я вважаю, що це дуже важливе питання, яке потрібно задати суспільству, оскільки люди не відчувають себе комфортно з владою коли  хтось інший - контролюює їхні транзакції ".

Перша планується залишити свою посаду в червні
У відповідь на запитання про закінчення її терміну, який настає в червні, Перс припустила, що це може бути не кінцем "Ви можете залишатися, поки вони не поставлять когось іншого на ваше місце", - сказала вона.

Перс - найвідоміший союзник криптоіндустрії в SEC, і тому її від'їзд стосується багатьох. Відповідаючи на запитання про те, що громада втрачає CryptoMom, Періс жартувала: "Я думаю, що це має бути ціла комісія, повна криптовалют, а не одна CryptoMom". Вона продовжувала підкреслювати роль рівня та чіткого регулювання як важливіших за будь-яку фігуру.

"Йдеться про встановлення чітких правил, а потім:" зараз, хлопці, робіть свою справу ", - сказала Перс. "Насправді важливим є побудова структур, які тривають поза незалежно від конкретної людини".
Цікавий випадок стабільних монет
Щодо стабільних монет, Перс сказала, що вони представляють цікаве завдання для регуляторів:

"Саме тут великий інтерес до ринку. [Stablecoins] також ставить кілька цікавих юридичних питань. Ми не тільки мусимо думати про те, чи є вони цінними паперами, але в США, принаймні, ми повинні думати про те, як вони взаємодіють з іншими частинами нашого закону про цінні папери ».

Тема того, чи управляються стабільні монети цінними паперами, вийшла на перший план.

Запланована безпечна гавань для пропозицій монет
Головною недавньою політичною ініціативою з боку Перс є її запропонована безпечна гавань на три роки для первинних пропозицій монет, що захищає їх від гонитви за цінними паперами, якщо вони заповнять певні вимоги до звітності, які не відповідають повній реєстрації цінних паперів.