Державна блокчейн-платформа Китаю додасть підтримку нод EOS і Ethereum

китай блокчейнІнфраструктурна блокчейн-платформа (BSN) Державного інформаційного центру КНР буде підтримувати ноди таких криптовалют, як EOS і Ethereum. Про це йдеться в повідомленні організації.

На думку Асоціації розвитку BSN, підтримка нод криптовалют з публічним блокчейном дозволить розширити можливості сервісу «блокчейн як послуга» і операційну функціональність для клієнтів платформи.

Підтримка нод EOS на BSN очікується до кінця липня. Це дозволить закордонним учасникам системи в один клік запускати спрощені версії нод EOS. Підтримка інших публічних блокчейнів, також Ethereum, буде реалізована на більш пізньому етапі.

Платформа BSN покликана спростити й здешевити розгортання компаніями блокчейн-додатків. Її запуск призначений на 25 квітня. Також до ініціативи приєдналися проєктний інститут China Mobile Communications, платіжна мережа UnionPay, оператори мобільного зв'язку China Mobile, China Telecom і China Unicom, а також Beijing Red Date Technology.

Відзначимо, що згідно white paper проєкту, кожен його учасник повинен буде індивідуально визначати допустимість використання нод публічних мереж. Наприклад, владі китайських міст працювати в публічних блокчейнах буде заборонено — їм будуть доступні тільки приватні мережі з правами доступу.