У браузері Brave з'явиться вбудований додаток для торгівлі біткоїном

brave купівля криптовалютУ браузері Brave з'явиться вбудований додаток для торгівлі біткоїном

Розробники орієнтованого на приватність браузера Brave мають намір додати можливість торгівлі, покупки, обміну і зберігання криптовалюти. З цією метою компанія уклала партнерство з біржею Binance.

На поточний момент відповідний віджет доступний в бета-версії Nightly і дозволяє тільки покупку біткоїна через API Binance. Очікується, що повна функціональність віджета в основну версію браузера буде доступна у квітні.

«Віджет Binance дає більш безпечний спосіб покупки та продажу криптовалюти, а також спрощує взаємодію з екосистемою платформи», - заявив CEO Binance Чанпен Чжао.

За словами CEO Brave Брендана Ейха, криптовалютний віджет є природним етапом еволюції браузера. Ейх додав, що розробники почули прохання криптоентузіастов, які розраховували побачити цю функцію разом з Ethereum-гаманцем.

Засновник Brave Software також згадав плани зі створення мобільних гаманців і впровадження підтримки інших криптовалют.

Додавання торгового віджета зіштовхує Brave в конкуренцію з іншими браузерами з підтримкою криптовалют, наприклад, з Opera.

Нагадаємо, в березні в Opera був інтегрований гаманець від компанії Wyre, який дозволив жителям США купувати BTC і ETH за допомогою Apple Pay і дебетових карт. Після виходу Wyre на ринок Євросоюзу ця опція також стала доступна резидентам 20 з гаком країн Старого континенту.