У Південній Кореї повністю легалізують торгівлю криптовалютами

Південна Корея криптовалютиПарламент Південної Кореї прийняв поправки до законодавства, які повністю включають торгівлю криптовалютою в правове поле. Це призведе до реструктуризації блокчейн-індустрії країни.

Після підписання поправок президентом країни почнеться річний період їх введення в дію. По його закінченню набере чинності шестимісячний пільговий період.

Імовірно блокчейн-компанії повинні будуть повністю узгіднювати діяльність з новими правилами до вересня 2021 року.

Відповідно до прийнятих норм, біткоїн-біржі, емітенти ICO та інші учасники індустрії зобов'язані:
  • дотримуватися всіх вимог фінансової звітності;
  • використовувати тільки банківські рахунки з реальними іменами та забезпечити дотримання процедур KYC спільно з банком-партнером;
  • сертифікувати системи управління інформаційною безпекою (ISMS).
Комісія з фінансових послуг Південної Кореї (FSC) торік закликала Національну асамблею терміново прийняти норми криптовалютного регулювання.

На початку 2018 року FSC встановила керівні принципи для криптовалютних бірж. Вони вимагали наявності на платформах систем KYC і відмови від використання віртуальних анонімних рахунків, нагадує видання.

Однак на сьогодні банківську систему з реальними іменами мають тільки чотири корейські біржі - Upbit, Bithumb, Coinone і Korbit. Вони ж, а також GoPax і Hanbitco, використовують ISMS.

У вересні 2019 року в країні налічувалося понад 70 платформ для торгівлі криптовалюта. Більшості з них не вдалося налагодити партнерство з банками, а сертифікація ISMS, яку виробляє Корейське агентство інтернет-безпеки (KISA), може виявитися непіднімним фінансово. Нові правила регулювання можуть привести до того, що до 2021 року в країні залишиться 4-6 криптовалютних бірж.