Atari вибрала WAX як партнера для перенесення ігор на блокчейн

atari waxЛегендарний виробник відеоігор Atari уклав партнерство з децентралізованим маркетплейсом Worldwide Asset eXchange (WAX). Співпраця передбачає створення ігор на блокчейні у вигляді колекційних non-fungible токенів.

Відповідне оголошення компанія зробила на наступний день після входження CEO Atari Фредеріка Чесне до складу консультативної ради WAX поряд з представниками Google, Microsoft, Marvel Games і Magic Leap.

WAX — це децентралізована платформа, що дозволяє будь-якому користувачеві працювати на повнофункціональному віртуальному торговому майданчику, не інвестуючи в безпеку, інфраструктуру або обробку платежів. WAX, провідна світова площадка для торгівлі віртуальними товарами для онлайн-ігор, була розроблена засновниками OPSkins для обслуговування понад 400 мільйонів гравців, що колекціонують, купують і продають віртуальні предмети.

Назва Atari добре знайоме кожному, хто хоча б чув про відеоігри. Її гри Pac-Man, Mario Bros, Pong, Donkey Kong і Space Invaders стали класикою жанру. Після десятиліть популярності в нульові роки компанія майже пішла в небуття. З появою нового директора Фредеріка Чесне компанія вибрала новий вектор розвитку — «соціальні казино, азартні ігри на реальні гроші та YouTube».

Після криптовалютного буму 2017 року Atari побачила новий спосіб поправити своє фінансове становище. Фірма анонсувала випуск відразу двох нових криптовалют, як мінімум одна з яких буде використовуватися на майданчиках для азартних ігор.

У грудні 2018 Atari заявила про плани перенесення на блокчейн двох популярних мобільних ігор, RollerCoaster Tycoon Touch (19 мільйонів завантажень) і Goon Squad.

У березні цього року ігровий гігант повідомив про майбутнє розміщення на блокчейн-платформі The Sandbox 3-d піксельних версій своїх найбільш популярних класичних ігор. Серед них: Asteroids, Centipede, Pong і RollerCoaster Tycoon.

Передбачається, що для ігор Atari буде створено віртуальний всесвіт, схожий на тематичний парк. У цьому просторі геймери отримають можливість використовувати маркери, обмінюватися і торгувати ними.

У травні компанія уклала партнерство з Litecoin Foundation з метою створення моста між екосистемою розваг і криптовалютою для платежів. У червні — зі стартапом Unikrn, в рамках якого користувачі отримають можливість робити ставки на спортивні змагання за допомогою токена Atari.

Токенсейл Atari запланований на вересень.